State of Innovation 2025
Op maandag 12 mei 2025, vanaf 14:30 in het prachtige Villa Jongerius in Utrecht, vindt ons exclusieve ‘State of the Innovation’ evenement plaats. Een bijeenkomst waarin we de kloof tussen bestuurders, beleidsmakers, ondernemers en onderwijsinstellingen overbruggen, gericht op het versnellen van maatschappelijke transities en het stimuleren van onderscheidende innovatie in de regio Utrecht.
Dit jaar staan we stil bij het thema ‘Van startup naar scale-up’. Hoe creëren we in onze regio een klimaat waarin ondernemers groeien van startup naar scale-up? Wat hebben bedrijven nodig om te blijven innoveren en duurzaam te schalen? En welke rol spelen de overheden en kennisinstellingen hierin?
Programma
Tijdens State of Innovation zoomen we in op de innovatiekant van onze regio; waar zijn we goed in en welke kansen biedt ons dat? Ook dit jaar laten we zien welke belangrijke rol innovatie en ondernemerschap speelt in het bereiken van maatschappelijke transities waar we met zijn allen voor staan.
- Inzichten in de huidige staat van innovatie in Nederland en de regio Utrecht.
- Inspirerende sprekers, zoals Barbara Baarsma, hoofdeconoom bij PWC Nederland en hoogleraar Toegepaste Economie aan de UvA, en Rinke Zonneveld, CEO van Invest-NL, die hun visie delen over economische groei en innovatie.
- Dialoog met ondernemers over het aantrekken en behouden van ondernemers in de regio en daarbuiten.
- Verschillende netwerkmogelijkheden met belangrijke stakeholders.
Het volledige programma wordt later bekend gemaakt.
Voor wie?
- Economische beleidsbepalers
- Kennisinstellingen
- Overheden, zowel binnen als buiten de regio
En natuurlijk samen met toonaangevende ondernemers uit de ecosystemen New Digital Society, Earth Valley en Life Sciences & Health.
Aanmelden
Meld je nu aan via onderstaand formulier.
Life Sciences & Health
Samen met private en publieke stakeholders werken we aan innovaties binnen de life sciences en health-sector.
Earth Valley
Bedrijven die werken aan oplossingen op het gebied van duurzame leefomgeving, woningbouw, mobiliteit, klimaatadaptatie en energietransitie.
New Digital Society
Bedrijven in het New Digital Society ecosysteem lopen voorop in digitale innovatie, denk aan Edtech, Immersive Technology, Media en Games.
Innovatieve ondernemers uit regio Utrecht kunnen bij ons terecht voor investeringen, hulp bij innovatie en hulp bij het veroveren van markten in het buitenland.
ROM Utrecht Region
Kom langs
3584 BL Utrecht