Menu
  • Ecosystemen
  • Diensten
Verenigd Koninkrijk

Ondernemen terwijl de grote boze Brexit meekijkt

image for Ondernemen terwijl de grote boze Brexit meekijkt

Een echte ondernemer is altijd op zoek naar kansen en die liggen niet alleen in eigen land. De RVO struint in opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken het hele jaar lang de wereld af.

Beluister de podcast op de website van BNR.

Je droom verwezenlijk kan natuurlijk overal ter wereld, maar waarom zou je het moeilijk voor jezelf maken en ondernemen in Engeland. Met de Brexit meekijkend over je schouder is het een pittige plek. Echter niet voor Edith Zuiderent van de Belevenistafel.

Ondernemen Wereldwijd

In samenwerking met BNR maakt RVO.nl een nieuwe serie over internationaal zakendoen: Ondernemen Wereldwijd. Elke week hoor je waar de kansen voor ondernemers liggen in het buitenland.

De serie is op maandag te horen in het programma Zakendoen en is beschikbaar als podcast via de BNR App, iTunes en Spotify.

Meer informatie

Meer weten over de zakelijke kansen in het Verenigd Koninkrijk? Bekijk de landeninformatie op RVO.nl.

Voor alle vragen rondom Brexit kunt u terecht bij het Brexitloket.

Contact:
RVO.nl
T 088 042 42 42

Bekijk artikel
We kunnen je helpen met

Innovatieve ondernemers uit regio Utrecht kunnen bij ons terecht voor investeringen, hulp bij innovatie en hulp bij het veroveren van markten in het buitenland.